.

.

Skechers Жените Одат на Прошетка Skechweave Авантура 4 Џеб Широк Нога Панталона

Skechers Жените Одат на Прошетка Skechweave Авантура 4 Џеб Широк Нога Панталона

DEN 732.00

Износ
Во продавницата.

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Влага wicking. 31" Inseam. 4 џеб дизајн.Широк нога.Лесни, навремено отпорни 4 начин се водат материјал. 88% Полиестер, 12% Spandex Водат Ткиво.SKECHWEAVE флексибилни водат ткаени материјали.Материјалот се движи со вас, додека одржување на својата форма.Влага-wicking ткаенина.Лесен и навремено-отпорни за сите-ден удобност.Пред џебови и печ џебови на задниот.Skechers логото менгеме етикета. 31 инчен inseam.Активни Се Вклопуваат.На Skechers оди на прошетка skechweave авантура 4-начин се водат 4 џеб Широк нога жадувам е совршен панталона за отпуштање од работа, дружење, или справување викенд задолженија.На влага wicking материјал ви држи ладно и суво кога сте во вашиот најголем активен.Навремено отпорни да се задржи во потрага твоите најдобри.Tastful Skechers клип етикета брендирање на задниот џеб.Широк нога. 31" Inseam.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите