.

.

Dickies Мажите Лабава Одговара Двојно Коленото Работа Панталона

Dickies Мажите Лабава Одговара Двојно Коленото Работа Панталона

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

65% Полиестер, 35% Памук.Патент затворање.Седи на половината, со дарежлив се вклопуваат во седиштето и бедрото; директно нога.Засилен колена. 8.5 оз.Во Тешка Категорија Twill, 65% Полиестер/35% Памук.Easy-care отпорни на дамки, Навремено отпорни.Здрав метална кука-и-бар затворање обезбедува корселе.Лабава одговара директно нога двојно коленото панталона седи во половината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите