.

.

SARJANA РАКОТВОРБИ Деца Harem Панталони Памук, Девојки и Момчиња Boho Младата Хипи Деца Унисекс Панталони

SARJANA РАКОТВОРБИ Деца Harem Панталони Памук, Девојки и Момчиња Boho Младата Хипи Деца Унисекс Панталони

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени, Направени во Индија, Материјал : 100% Памук, Моделот : Цврсти.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Достапни за вашите Деца, Години, Мало - Големо Момче и Девојка.УДОБЕН : Удобно Широк Еластична Опремени Корселе и Еластична Опремени Глуждови.СТРАШНО : За на плажа, фестивали, одмор, релаксација, јога ,танц, nightwears или обичен ден.Инструкции за перење : Нежно миење посебно во ладна вода.Удобно Широк Еластична Опремени Корселе, СЛОБОДНИ ГОЛЕМИНА СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Достапни за вашите Деца, Години, Мало - Големо Момче и Девојка, Материјал : 100% Памук, Глуждови : Еластична Опремени Глуждови, Шема : Цврсти, Корисни За на плажа, фестивали, одмор, релаксација, јога ,танц, ноќта носи или обичен ден, Перење Настава : Нежно миење посебно во ладна вода.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите