.

.

Ѕвезда Paperweight во Злато Заврши

Ѕвезда Paperweight во Злато Заврши

DEN 475.92

Износ
Во продавницата.

Ние ве охрабруваме да ги прочитате опис на производот подолу во целост пред да се одржи вашата цел.Така што не се добие производ што ќе не очекува, особено широчина/должина доколку се достапни.Ние нудиме 30 Дена Расправаме Слободни Враќа!.Goldia е една од врвот вршење на Накит/Подарок Категорија Продавачите во Премиер.ЅВЕЗДА PAPERWEIGHT, BP 4.25 W X 4.25 Л.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите