.

.

Харли-Дејвидсон Мажите е Извезена B&S возач на камион Медиум Biker Паричникот XML4328-ORGBLK

Харли-Дејвидсон Мажите е Извезена B&S возач на камион Медиум Biker Паричникот XML4328-ORGBLK

DEN 1127.76

Износ
Во продавницата.

100% Кожа.Харли-Дејвидсон мажите е возач на камион медиум biker паричник.Црна pebbled вистинска кожа.Карактеристики везени портокал Бар и Штит лого. 19-инчи сјајна никел biker синџир со кожен појас поводник.Мерки 4.5 инчи во должина и 3.5 инчи во висина.Харли-Дејвидсон Мажите е Извезена возач на камион Biker Три Пати Медиум Паричник, XML4328-ORGBLK.Изработени од црна pebbled Вистинска кожа со полна боја портокалова, црна и крем Бар & Shield лого.Има две сјајна никел H-D логото snap затворачи.Доаѓа со 19" сјајна никел biker синџир со кожен појас поводник.Големина : 4.5" L x 3.5" Х.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите