.

.

Харли-Дејвидсон Мажите Опасната Зона Вистинска Кожа Biker Паричникот HDMWA11215-BLK

Харли-Дејвидсон Мажите Опасната Зона Вистинска Кожа Biker Паричникот HDMWA11215-BLK

DEN 1151.76

Износ
Во продавницата.

100% Кожа.Кожа обвивка.Мажите Опасната Зона Biker Паричник.Направени од високо-квалитет црна Вистинска кожа со мазна текстура.Карактеристики одличен врежана Бар & Shield лого со бодликава жица дизајн.Мвр : Бар & Shield форма ID прозорец, 4 кредитна картичка слотови и 2 парични слотови.Големина : 6.5" x 3.5".Харли-Дејвидсон Мажите Опасната Зона Biker Паричник, HDMWA11215-BLK.Направени од високо-квалитет црна Вистинска кожа со мазна текстура.Најдобрите материјали се направи до долготрајни паричници.Карактеристики одличен врежана Бар & Shield лого со бодликава жица.Вклучува антички никел заврши biker синџир со тешки-должност hummer клип.Мвр : Бар & Shield форма ID прозорец, 4 кредитна картичка слотови и 2 парични слотови.Големина : 6.5" x 3.5".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите