.

.

RECUTMS Велигден Декорации за Домот Велигденски Јајца Пролет Хартија Фанови Велигден Bunny Моделот Банер Велигден Партија Украси за Полнење Партија Материјали

RECUTMS Велигден Декорации за Домот Велигденски Јајца Пролет Хартија Фанови Велигден Bunny Моделот Банер Велигден

DEN 295.20

Износ
Во продавницата.

????Нашите велигден партија декорација ќе донесе велигден и пролетниот дух во вашиот дом, се направи една убава прилог на вашиот велигденски празнувања. ????Она што ќе добиете е : ќе добиете 1 сет на Велигден Bunny знамиња, 18 Pcs 12-инчен Велигден печатени балони (6 розова, 3 сина, 3 жолта, 3 виолетова, 3 зелено), и 8 Велигден honeycombs Јајце, 16 спирала украси.Овие ќе ви помогне лесно да се создаде убава и единствена партија за вашата ситуација. ????Квалитетни материјали и дизајн : Секоја единица на нашиот велигден партија потрошен материјал е направен од безбедносни материјали, безбедно и трајно да ја користите.Сите наши партија материјали внимателно се рачно изработени и направена.Ние специјално дизајнирани повеќе елементи, кои дефинитивно ќе додадете повеќе да се забавуваат и да се направи вашата партија повеќе интересно. ????Широк апликации : Овие декоративни се погодни за Велигденски фестивал партии, Велигден роденден украси или други украсни потреби, може да се примени на многу места, како што е дом, градина, ѕид, на врата, прозорец, влезот и така натаму. ????По-продажбата на услугата : За нашите Велигден партија декорација, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние се обезбеди 100% задоволителна услуга.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите