.

.

JOYIN 50 Парчиња Срцето Doilies, 12 Парчиња Пена Срца и 1 Кеси на Сјајот Пена Срцето Налепници Занает Подарок Сет за Денот на Вљубените Декорација

JOYIN 50 Парчиња Срцето Doilies, 12 Парчиња Пена Срца и 1 Кеси на Сјајот Пена Срцето Налепници Занает Подарок

DEN 2342.40

Износ
Во продавницата.

СУПЕР ВРЕДНОСТ Денот на Вљубените Подарок Сет Вклучува 50 Срцето Doilies, 12 Парчиња ЕВА Срца Пени и 1 Кеси на Срцето Блескавата Пена Налепници. 50 Валентин Срце Облик на Doilies (4 X4 инчи) и 12 Здрав Пена-Изградена Срца (6.3 X5.1 инчи) во 4 бои, Црвена, Розова, Виолетова и Бела!.Самолепливи ЕВА Срцето Налепници во 4 Бои, Вклучувајќи Црвена, Розова, Виолетова и Бела боја.Избрани Големини се Движат од 0.9 – 2.0 инчен Состанок Различни Занает Проекти Потреби.Совршен за Денот на Вљубените Украси, Партија Услуги, Активности на Училиштето, Училницата Награди, Канцеларија Партии или Било Вљубените Настан!.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите