.

.

Паста за заби, 100ml белење на паста за заби, чистење на забите, паста за заби, кафе дамка отстранување, паста за заби, 3D белеење на заби

Паста за заби, 100ml белење на паста за заби, чистење на забите, паста за заби, кафе дамка отстранување, паста

DEN 246.96

Износ
Во продавницата.

Моќен и ефективен : Оваа паста за заби користи моќни масло да се отстрани дамките, правење заби неспокојот, почиста и посветла без пилинг исклучување на забната глеѓ или предизвикување забите чувствителност.Не само што може да ви се чисти забите, но исто така може да помогне да се спречи расипување на забите и гингивит.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Паста за заби Белење на Нето Содржина : 100ml Функција : Свеж Здив, Длабоко Чистење, Бамбус Јаглен Паста за заби, 3 D Белење на Забите.Паста за заби да ги отстраните мирис во устата, особено мирисот на чад и кафе.Тоа е повеќе корисен за вашите заби и телото здравје, и го прави вашиот живот повеќе енергични.Како да го Користите : Четкање на забите барем една минута по еден оброк, или четкање на забите најмалку два пати на ден да ги избелуваат забите и freshen вашиот здив.Пакет Листа : 1 x Паста за заби . 3 D белење на заби, длабоко чистење, освежување на вашиот здив.Дневниот заби белење на паста за заби обезбедени од страна на овој паста за заби е иста како водечки бренд, без болка на традиционалните водород пероксид белење на агенти.Употреба : Ние препорачуваме да се четка забите барем една минута по еден оброк, или четкање на забите најмалку два пати на ден да ги избелуваат забите и на вашиот здив.Безбеден и сигурен : чистење паста за заби е направен од органски состојки, која е безбедно и безопасно, и нема да има никакви несакани ефекти на забите.Текстурата е освежување и не е мрсна, давајќи ви удобно искуство, што ќе ви овозможи да се задржи вашите заби, чистење за долго време без да се грижиш за здив.Белење на паста за заби : Оваа паста за заби белење е специјално дизајниран за отстранување на плак и избелуваат забите.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Whitening Toothpaste
Net Content:
100ml
Feature:
Fresh Breath, Deep Cleansing, Bamboo Charcoal Toothpaste, 3D Teeth Whitening. 
Package List:
1 x Toothpaste  :

Им се допаѓа и на купувачите