.

.

MITAOSLIM Бебе Yoda Паста за заби Капа Фармацевт 3D Испечатени Вкупно Белење/Pro-Здравје Гел за Заштита на Topper Grogu 3D Модел Цртан филм Капак (GREEN01)

MITAOSLIM Бебе Yoda Паста за заби Капа Фармацевт 3D Испечатени Вкупно Белење/Pro-Здравје Гел за Заштита на

DEN 1898.40

Износ
Во продавницата.

Бебе Yoda Паста за заби Topper 3 D испечатени и рачно резбани да мазност.Потоа внимателно рака-насликани да го изнесам симпатична сјајни expressiveness во очи.Бебе Yoda Паста за заби Фармацевт употреба на храна-одделение силика гел за да се обезбеди вашето здравје.Завртка нашето Бебе Yoda Паста за заби Капа на вашиот паста за заби цевка за да се зачин до вашиот вечерна рутина и да се види вашиот паста за заби да излезе од неговата уста, свежа и чиста искуство четкање на вашите заби.Најдобро одговара на паста за заби Colgate, но ќе одговара на другите брендови на сличен дијаметар премногу!Оваа точка не се универзално ги собере сите брендови на паста за заби, тоа не е наша одговорност ако тоа не одговара на одредена марка на паста за заби.Децата ќе се допаѓа!И ајде да се чува паста за заби start-up и хаос надвор вашата бања контра и паста за заби уредни и содржана.Употреба на 3Д печатење и употреба на храна-одделение силика гел за да се обезбеди вашето здравје.Завртка нашето Бебе Yoda Паста за заби Topper на вашиот паста за заби цевка за да се зачин до вашиот вечерна рутина и да се види вашиот паста за заби да излезе од неговата уста!Најдобро одговара на 'Colgate' паста за заби, но ќе одговара на другите брендови на сличен дијаметар премногу!Оваа точка не се универзално ги собере сите брендови на паста за заби, тоа не е наша одговорност ако тоа не одговара на одредена марка на паста за заби, ве молиме да земете го ова во предвид при купување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите