.

.

xiji Пушач е Паста за заби, Природни Длабоко Чистење Паста за заби за Стоматолошка Грижа за Избелуваат Забите за Отстранување на Дамки

xiji Пушач е Паста за заби, Природни Длабоко Чистење Паста за заби за Стоматолошка Грижа за Избелуваат Забите

DEN 2145.60

Износ
Во продавницата.

Пушач е паста за заби е специјално дизајниран за да ги отстраните дамките ефикасно.Тоа исто така може да ги избелуваат забите и да се направи боја на забите повеќе физички.Направени од органски состојки, безбедно и безопасно, нема да предизвика иритација на вашите заби.Оваа паста за заби може да ги заштити забите и намалување на крварење на непцата што е честа кај пушачи.Не само што може да се исчисти дамките на забите, но исто така се отстрани мирис во вашата уста.Функција : 1. Пушач е паста за заби е специјално дизајниран за да ги отстраните дамките ефикасно.2. Оваа паста за заби може да ги заштити забите и намалување на крварење на непцата што е честа кај пушачи.3. Тоа исто така може да ги избелуваат забите и да се направи боја на забите повеќе физички.4. Не само што може да се исчисти дамките на забите, но исто така се отстрани мирис во вашата уста.5. Направени од органски состојки, безбедно и безопасно, нема да предизвика иритација на вашите заби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Toothpaste Material : Органски Ingredients Features : Паста за заби со билни формула и свежо нане состојки има значителни ефекти врз белење, чистење заби и елиминирање на лош здив.Таа има добар ефект на чистење на забите, белење на заби и отстранување на орален мирис.Составот е блага, ги штити забната глеѓ од оштетување, и флуор кои содржат компоненти може да ја зајакне заб enamel.Net содржина : 100ml Efficacy : Професионално се Распаѓаат и Отстранување на Катран и Никотин, Брзо Намалување на Орален Чад Мирис, и да се Направи Дишење и Природни.Пакет Листа : 1 x Паста за заби .

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Toothpaste
Material:
Organic Ingredients
Features:
Toothpaste with herbal formula and fresh mint ingredients has significant effects on whitening, cleaning teeth and eliminating bad breath. It has a good effect on cleaning teeth, whitening teeth and removing oral odor. The composition is mild, protects tooth enamel from damage, and fluorine-containing components can strengthen tooth enamel.
Net content:
100ml
Efficacy:
Professionally Decompose and Remove Tar and Nicotine, Quickly Reduce Oral Smoke Smell, and Make Breathing and Natural.
Package List:
1 x Toothpaste  :

Им се допаѓа и на купувачите