.

.

Патио Грејач за Употреба на Отворено - Надворешен Бојлер од не ' Рѓосувачки Челик Пропан Грејач со Тркала Покрие Додатоци за Преносни Комерцијални Патио Отворено Г?

Патио Грејач за Употреба на Отворено - Надворешен Бојлер од не ' Рѓосувачки Челик Пропан Грејач со Тркала Покрие

DEN 3263.76

Износ
Во продавницата.

Времето Отпорни Со слободни патио грејач опфаќа : ✅ Трајни Преку Сите Временски услови, годишни времиња и Елементи : Нашата патио грејач поклопецот е дизајниран да ги заштити вашите отворено грејач против оштетувањата предизвикани од ветер, снег, мраз, УВ зраци, нечистотии, прашина, птичји измет, инсекти, дрво пса и повеќе.Нерѓосувачки Челик Горилници Опсег До 18 Фт во Дијаметар.Убаво Алтернатива на Оган Јама, на Пропан Патио Грејач Испорачува Тивка, Добра, Конзистентна Топлина, без Чад или Отворен Пламен да се Грижите За.Секогаш кога ќе имате било какви проблеми при користење на пропан тераса грејачи на отворено, ние ќе ви послужи, Дали тоа е пред-продажба или по-продажба.Неговата Променлива Топлина-Контрола Knob ви Овозможува да Поставите во Ниска или Висока Топлина, Совршен за вашата Отворено Место.Тоа, исто Така, е во Согласност со ETL Стандарди и Спецификации, Која Може да се Обезбеди Својот Висок Квалитет и Направи да се Чувствувате Борат за да ги Користите.На База на Пропан грејач Може да се Вклопат на 20 Кг Пропан Резервоарот, и се Загрева на 100 Квадратни-Ft за Оптимално Патио Употреба!. ???? 【Широко се Користи】- Градина Патио Грејач е Вашиот Идеален Избор, тоа ќе се Прошири Вашиот Отворено Активност Време.Греење Елемент е Направен од Високо-Квалитет СП, Што Не е Лесно да се Топи или да се Изгори.???? 【Лесно да се Соберат】 - На Патио Грејачи за Надворешна Употреба е Добро Спакуван и Сите Делови Се Добро Затворени во Пакет, вклучувајќи Гас Регулаторот, Пред-Прилог Црево, Трајни СВ Горилници, и Мантија Греење Решетка. ☀【Лесно да се Движите】 - на Дното на Преносни грејач е Опремен со Трајни Мазна Тркала, Кои Лесно Може да Се Пресели на кое Било Место.Алуминиум Врвот Собира Топлина, од не ' Рѓосувачки Челик Шофершајбната Штити Пламен, Ова е Патио Грејач Дека се Ќе Беспрекорно да се Интегрира во Било Градина DéCor.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите