.

.

Инфраред Отворено Електрични Простор Грејач - 1500 Вати Преносни Брзо Греење Отворено Кула Грејач Мирис Водоотпорен Електрични Патио Грејач w/ Совет-над безбедносен

Инфраред Отворено Електрични Простор Грејач - 1500 Вати Преносни Брзо Греење Отворено Кула Грејач Мирис Водоотпорен

DEN 8327.76

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .НАПРЕДНИ ГРЕЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА : Ова ETL-уверение 1500 вати gazebo грејач карактеристики на висока ефикасност јаглерод влакна греење елементи и нуди инстант сонце-како инфрацрвена греење, така што може да се почувствува топлина во само секунди.Има ниска и висока моќност settings.СОВЕТ-НАД ЗАШТИТА : тремот греалки отворено електрични е опремен со 360-степен совет-над безбедносен прекинувач за да се осигура безбедноста на вашето семејство, така што не мора да се грижите за тоа случајно ѓубрето над страна на силен ветар, вашето дете, или вашето домашно милениче.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Serene Life отворено грејачи за патио водоотпорен загрева веднаш и директно трансфери топлина на телото што го прави високо енергетски ефикасен и тоа е исто така без мирис и не треба гас или пропан тоа што се еколошки.ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Ова IP24 одобрени грејач дворот карактеристики прашина и водоотпорен дизајн w/ алуминиум рамка, од не ' рѓосувачки челик база покрие што го прави совршен греење решение за gazebo, патио, отворено кафеана/ресторан, гаража, балкон, т мора да се грижите за тоа случајно ѓубрето над страна на силен ветар, вашето дете, или вашето домашно милениче.Serene Life отворено грејачи за патио водоотпорен загрева веднаш и директно трансфери топлина на телото што го прави високо енергетски ефикасен и тоа е исто така без мирис и не треба гас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите