.

.

XHYLQG Милениче Силика Гел Сад Куче Расклопна Куче Сад Храна за Миленичиња Складирање Чаши Отворено Патување Преносни Кутре Храна Контејнер Фидер за Јадење

XHYLQG Милениче Силика Гел Сад Куче Расклопна Куче Сад Храна за Миленичиња Складирање Чаши Отворено Патување

DEN 3290.16

Износ
Во продавницата.

Затворениот фах дизајн може ефикасно спречување на храна и вода од тече надвор од садот и чувајте го соба чиста и хигиенски исправна.Лесно да се земе и да се намали дампинг.Внатрешниот ѕид на сад е огледало-полиран, која е лесно да се чисти и да се елиминира проблемот на миење садови.2 cm (сад)пакетот вклучува : 1 x милениче внесувач (другите не се вклучени) ве Молиме имајте во предвид дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерски монитори, ние не може да гарантира дека вистинската боја е 100% исти како на сликата.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.спецификација : Име на Производ : Двоен Сад за Кучиња, Мачки и Pets Material : нерѓосувачки челик+PPColor : пинк/bluesize : 29*18.Направени од високо-квалитет силика гел, без чуден мирис и не-токсични.Може да се откажам, може да го држат вода, храна.2 см (севкупно), 11.На страна се чувствува многу мека, мазна и светлина.Нерѓосувачки челик материјал, добра отпорност на корозија, силна жилавост, силен напад отпор, побезбедно да се користи.Може да се откажам, може да го држат вода, food The рака се чувствува многу мека, мазна и светлина.Тоа е многу погоден за кампување, патување, пешачење, итн.Направени од високо-квалитет силика гел, без чуден мирис и не-токсични.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1-2 cm.Внатрешните и надворешните ѕидови се направени од PP материјал, еден-парче водат формирање, не-токсични, невкусна, анти-пад и анти-судир.Свитлива, лесен за употреба и carry It е многу погодна за кампување, патување, пешачење, итн.Свитлива, лесен за употреба и носат.

Параметрите на производот

Product Name:
Double Bowl for Dogs, Cats and Pets
Material:
stainless steel+PP
Color:
pink/blue
29*18.5*6.2cm (overall), 11.2cm (bowl) :
The package includes:
1 x pet feeder (others not included) :
Please note that due to the difference in lighting and computer monitors, we cannot guarantee that the actual color is 100% the same as the picture. :
Due to different measurement methods, there may be an error of 1-2 cm. :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Им се допаѓа и на купувачите