.

.

Okamsovr Преносни Медиокритет за Деца Патување, Обновливи Преносни Патување Медиокритет, Деца Патување Преносни Тоалетот Седиште Момче и Девојка Тоалет Обука Мобилни

Okamsovr Преносни Медиокритет за Деца Патување, Обновливи Преносни Патување Медиокритет, Деца Патување Преносни

DEN 1929.60

Износ
Во продавницата.

Најдобра услуга : Служат на клиентите е наш врвен приоритет.Стави во вашиот автомобил, брод, camper или RV, ова ќе им помогне на вашето бебе да се справи со тоалет итни случаи за време на патувањето.Виткање дизајн, лесно да се носат, отворен и подготвен за употреба.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши вашите прашања во рок од 24 часа да се обезбеди да добие најдобар шопинг искуство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите