.

.

Yissone Преносни и Свитлива Медиокритет за Патување Медиокритет Тоалет Седиште Обука Тоалет со 15 Отпад, Вреќи за Внатрешна Отворено Автомобил Патување Кампување

Yissone Преносни и Свитлива Медиокритет за Патување Медиокритет Тоалет Седиште Обука Тоалет со 15 Отпад, Вреќи

DEN 1473.36

Износ
Во продавницата.

PP.Backrest дизајн го прави тоа удобно да седат; Кружни шасија структура зголемува стабилноста, сакајте rollover лесно.Вклучува 1pc патување медиокритет и 15pcs отпад торби; Совршен за патување во автомобил патување, кампување итн.Лесно да се постави во секунди, и извади отпад торба и го фрли далеку по употреба, без директен контакт за чистење.Изработен од квалитетни PP материјал, ова патување медиокритет е издржлив и може да се одржи телесната тежина до 154 lbs, одговара за возраст од 6 месеци - 6 години.Лесен и виткање медиокритет е лесно да се носат околу отворен и за употреба; - Нема повеќе да се грижите за наоѓање на јавни тоалети на отворено.Карактеристики : Лесен и виткање медиокритет е лесно да се носат околу отворен и за употреба; - Нема повеќе да се грижите за наоѓање на јавни тоалети на отворено.Лесно да се постави во секунди, и извади отпад торба и го фрли далеку по употреба, без директен контакт за чистење.Изработен од квалитетни PP материјал, ова патување медиокритет е издржлив и може да се одржи телесната тежина до 154 lbs, одговара за возраст од 6 месеци - 6 години.Backrest дизајн го прави тоа удобно да седат; Кружни шасија структура зголемува стабилноста, освои' t rollover лесно.Вклучува 1pc патување медиокритет и 15pcs отпад торби; Совршен за патување во автомобил патување, кампување итн.Спецификација : Предмет Тип : Патување Медиокритет Recom Возраст : 6 месеци - 6 години Max Товарот : 70kg/ 154 lbs Материјал : ПП Боја : Сина, Розова ( Изборен ) Прошири Големина : 26. 5x26. 5x27cm/ 10. 4x10. 4x10. 6in Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4- 1. 18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакетот вклучува : 1 x Преносни Медиокритет 15 x Кеси ( Случаен Боја ).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите