.

.

Стандарден Мотор Производи V391 PCV Вентил

Стандарден Мотор Производи V391 PCV Вентил

DEN 1511.76

Износ
Во продавницата.

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 2.06 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 4.77 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 3.03 Инчи.Одговара тип : Возило се Специфични.Основана во 1919 и со кои се тргува на NYSE, Стандарден Мотор Производи, Inc., (SMP) е водечка независна производител, дистрибутер, и продажби на замена на делови за моторни возила во автомобилски резервни индустрија, со дополнителен фокус на тешка должност, индустриска опрема и оригинална опрема пазари.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите