.

.

Стандарден Мотор Производи V393 PCV Вентил

Стандарден Мотор Производи V393 PCV Вентил

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Земја На Потекло : Кина.Пакетот Висина На Производот Е 2.06 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 4.77 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 3.03 Инчи.Одговара тип : Возило се Специфични.Стандарден Мотор Производи V393 PCV Вентил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите