.

.

Крстот Бод Везови Дополнителен Комплет, Кроу на Гранка, 11CT Печат Крстот Бод Полн Спектар на рачно изработени за Полнење за Почетник DIY за Дома Ѕид Оркестарот Божиќ П

Крстот Бод Везови Дополнителен Комплет, Кроу на Гранка, 11CT Печат Крстот Бод Полн Спектар на рачно изработени

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

Комплет вклучува : Везови крпа, везови игли, везови теми, цртежи и инструкции, големината е 16 x 20 инчи/40 x 50 cm.Шарени : Светла боја ,Висока јачина .Памук е суровина е мека, свиленкаста, тешко, светла, еколошки, не пената или kinks.Издржливи : Секој везови нишка се состои од шест насоки.Оваа структура го прави вез нишка повеќе фирма и не е лесно да се скрши,е предодредено складирање време.Скапоцен Подарок : Уживање во DIY везови процес, завршувањето на работата со љубовта и ја даде како подарок на вашето семејство или пријателите, тоа ќе биде значајно искуство.Проблем : Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде најдоброто решение.Answer : ___________________________ Note : производот не содржи фото рамки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите