.

.

Крстот Бод Колекции Печат за Возрасни Почетници Деца, Домот Жена, 11CT DIY Везови Везана со Лесно Смешно Preprinted Модели Needlepoint Полнење 16 * 20 inche

Крстот Бод Колекции Печат за Возрасни Почетници Деца, Домот Жена, 11CT DIY Везови Везана со Лесно Смешно Preprinted

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

Секоја линија ние обезбедуваме е составен од 6 насоки, така што треба да се подели на 6 насоки во два 3-влакно линии пред. *Фото рамка НЕ е содржана.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Но 11 CT е мрежа е поголем од 14 CT, повеќе визија-friendly и полесно да се embroider.Answer : ___________________________ Note : производот не содржи фото рамки.Овој крст бод дизајн треба да се заврши со 3-насоки тема. Моделот ги исполнуваат вода ќе исчезне поради тоа што е направен од посебно мастило, ве молиме не допирајте вода пред завршувањето или ќе не може да се види трага.Комплет вклучува : Везови крпа, везови игли, везови теми, цртежи и инструкции, големината е 16 x 20 инчи/40 x 50 cm.Шарени : Светла боја ,Висока јачина . Ако се чувствувате збунувачки за бод инструкции, можете да бидете заедно со некаква помош од веб видеа за тоа како да се направи секој бод, наместо.Скапоцен Подарок : Уживање во DIY везови процес, завршувањето на работата со љубовта и ја даде како подарок на вашето семејство или пријателите, тоа ќе биде значајно искуство.6 инчи)11 CT & 14 CT11 CT се 11 точки на инч на ткаенина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите