.

.

15pc Graphtec CB09 Силуета Камео Craftrobo 30 степен Сечење Плотер Нож CB09U Винил Машина Сечилото+ Нож за домување Носителот

15pc Graphtec CB09 Силуета Камео Craftrobo 30 степен Сечење Плотер Нож CB09U Винил Машина Сечилото+ Нож за

DEN 480.00

Износ
Во продавницата.

【Компатибилност】- Компатибилен со Силуета камео (1/2/3/4)/портрет /curio и Graphtec 6000/CE 5000 -60 Плотер.Забелешка : ве Молиме поставете соодветна длабочина пред сечење. 【Високи Перформанси】- Висока Точни Coaxiality Лого и Навој Дизајн им овозможува на секој приспособување на висина на дршката од ножот.Веќе не се ограничени со Ratcheting Нумерирани стил на сопствениците и во можност да debug сечилото или сечилото домување според машина тип. 【Апликација】- Вистински HRA95 Цврстина Легури : 30 степен ножот за ткаенина, тенок картон и кожа. 【Сечење Материјал】- овие ножеви замена за силуета се користи за сечење карта на акции, ткаенина, преносот на топлината материјал, transparencies, хартија, vellum, лепило винил магнет хартија. 【Високо Прецизни Coaxiality】- Направени од страна на HRA95 Легура Цврстина која е многу цврсти и издржливи.Добро перформанси во најмалите сложена сечење детали и да останат остри и покрај долго време се користи.Високи Перформанси Компатибилен со Силуета камео 1/2/3/4/портрет /curio и Graphtec 6000/CE 5000 -60 Плотер.Спецификации : Ножот Дијаметар : 0.9 мм Вистински HRA 95 Цврстина Алуминиумски Држач : Висок Квалитет, Имајќи-Точни Coaxiality Широка употреба за друга Цел Намалување на 30 степен Ножеви : За сечење на мал фонт & сложена линија-уметност логоа.(на пример : било тенка винил) Пакет се Вклучени : 1 * Висок Точни Coaxiality Лежишта Носителот 15 * 30 Degree Машина Сечилото(Жолта капа).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите