.

.

FENXIXI P6 Џеб Мини Фото Печатач Преносни BT Безжична Термички Приемот Етикета Налепница на Кодови AR Фото Слика Креативни Подароци (Боја : Б)

FENXIXI P6 Џеб Мини Фото Печатач Преносни BT Безжична Термички Приемот Етикета Налепница на Кодови AR Фото

DEN 5241.60

Износ
Во продавницата.

Скенирање тоа и брзо да го поврзете уредот.Термичка Хартија Спецификации : Печатач со висок квалитет печати ја главата, може да се печати 57mm(ширина)x30mm( тркалаат дијаметар) термичка хартија, 203 DPI резолуција, добра печатење квалитет. 0 поврзани со паметен телефон и USB кабелот поврзан со КОМПЈУТЕР.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите