.

.

2 во 1 Дигитален Аудио Приемникот со Пренесување и Примање на Функции со LCD Дисплеј Дигитални Пластични Безжичен Аудио Адаптер

2 во 1 Дигитален Аудио Приемникот со Пренесување и Примање на Функции со LCD Дисплеј Дигитални Пластични Безжичен

DEN 2325.60

Износ
Во продавницата.

Одличен звук ефекти : Не компромис на звук, ќе се обезбеди високо-квалитетни звучни ефекти.Овој производ е само приемник, не предавател.Долго безжичен опсег : нема потреба да се приклучете го вашиот мобилен уред со голем сигурен аудио конекција.Слушајте музика безжично : Stream на вашиот аудио забава од вашиот паметен телефон или таблет.Слушајте музика со совршен квалитет на звукот преку совршено озвучување на вашиот паметен телефон или таблет.Преносни : компактниот Bluetooth адаптер е мал во големина, светлосни во тежина и лесен за носење.Лесно да се постави : Само притиснете на копче за да го спарите вашиот паметен телефон или таблет со аудио адаптер.Опис : Безжичен Аудио Адаптер може да се прикаже 8 уреди во исто време.Во пренос режим, можете да побарате и да се прикаже 8 близина на безжични уреди за вас да се избере за да се поврзете.Тој е дизајниран за безжичен пренос на аудио од не-безжични Телевизори, компјутери, или домашна стерео системи или CD-плеери на безжични звучници.Забелешка : Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување.1 * Безжичен аудио adapter1 * Помошен аудио cable1 * Полнење cable1 * Упатство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите