.

.

Рака Кожа Случај за Samsung Галакси A10,Паричник Покритие за Samsung Галакси A10,Herzzer Класичен 3D Сива Пеперутка Цвет Печати Олеснување Магнетни Стојат Случај со Мека TPU

Рака Кожа Случај за Samsung Галакси A10,Паричник Покритие за Samsung Галакси A10,Herzzer Класичен 3D Сива Пеперутка

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Магнетни тока го прави вашиот телефон повеќе мода и прекрасна ♥ Паричникот Кожа Застане на Функцијата Флип Потпирачот Магнетни Книга Паричник со Картичка Носителот Заштитна Маска Случај за зачувување на вашите картички.Стои функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони. ♥ Класичен Рака Пеперутка Цвет Врежана СТП Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 ♥ БЕЗБЕДНА МАГНЕТНИ ЗАТВОРАЊЕ - Магнетни затворање и безбедна за заклучување.Магнетни тока го прави вашиот телефон повеќе мода и прекрасна.Стои функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор ♥ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ. ♦ Врвен КВАЛИТЕТ И СТИЛ - Висок Квалитет СТП кожа дизајн да го заштитите уредот од scrath и браник. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ. ♦ Пакет : 1 x Случај,1 x Слободен Белата Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Сребро Специјалното Пенкало.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите