.

.

Avamie 1000 КОМПЈУТЕРИ Ви Благодариме Налепници Ролни, со 1,5 инчен Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепници, 16 Уникатни Дизајни, Ви Благодариме Налепни

Avamie 1000 КОМПЈУТЕРИ Ви Благодариме Налепници Ролни, со 1,5 инчен Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

✅ ЦЕЛОСЕН СЕТ - Вклучува 2 ролни (500 налепници секоја тек) и вкупно 1000 налепници.Секој налепници мерки 1.5 инч во дијаметар.Една ролна зеленило дизајни (500 налепници) и една ролна од kraft дизајни (500 налепници). ✅ ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : 8 уникатен kraft дизајни ПЛУС 8 уникатен зеленило дизајни (вкупно 16 уникатни дизајни), кои се совршени за различни прилики, вклучително и за клиентите пакување кеси, клиент подарок кутии, свадба и бебе туш задоволува или ви благодариме подароци, генерален ви благодариме подароци и други задржување на клиенти подароци!. ✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ на - Испечатени на бела и kraft сјај акции со УВ лак за да се спречи мастило од smearing. ✅ ОДЛИЧНА ЗА ПОДАРОЦИ СО ЛИЧНО - ги Красат коверти, кеси, кутии за пакување, подарок обвива и други подарок пакување.Се држиме до повеќето површини за дополнителна безбедност или за декорација и совршен начин за да додадете личен допир. ✅ ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме убедени дека ќе имаат големо искуство со нашиот производ.Ако не сте 100% задоволни со купување, едноставно да го вратите за целосна наплата.Без прашања праша!.Нашите kraft и зеленило ви благодариме налепници се совршен начин да ви кажам благодарам со личен контакт.Еве неколку работи што треба да знаете за нашата налепници : ✅ Дизајн : 16 Уникатен Kraft Дизајни (8 kraft дизајни и 8 зеленило дизајни) ✅ Количина : 2 Ролни (во еден зеленило, се тркалаат и еден kraft тек) и 1000 Налепници (500 налепници по тркалаат) ✅ Димензија : 1.5 инч во дијаметар ✅ Печатени на бело и kraft сјај акции со УВ лак за да се спречи мастило од smearing ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА или ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД совршен ви благодариме налепници се само на еден клик од вас.Додадете Avamie Ви Благодариме Налепници на вашата количка денес!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите