.

.

500 Компјутери Ви Благодариме Налепници се Тркалаат - 1.5 инчен Круг Само Лепило Пурпурна Petrichor Ви Благодариме Етикета Налепници за Кеси Коверти Кутии Меур Mailers Фоки

500 Компјутери Ви Благодариме Налепници се Тркалаат - 1.5 инчен Круг Само Лепило Пурпурна Petrichor Ви Благодариме

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Тркалезна форма Пурпурна Ветер : ви благодариме налепници во 2" дијаметар. 500 labels по тркалаат, високо-квалитетни печатени дизајниран од себе.Етикетата има постојан лепило поддршка што држи до повеќето површини.Безбедна за Облека.Совршен за да се одржи на појдовни пакети како на пример кеси, кутии, плик, ткиво или приходи да додадете личен допир.На етикетата е отпорен на вода и не е лесно да се биде раскинат, совршен за вашиот мал бизнис, секојдневен оброк првично, организирање, онлајн трговијата на мало продавница, се пече продажба, фестивал или празник продажба, свадба, бебе туш, подарок, плик запечатување, итн.Карактеристики : Ова Ви Благодариме налепница е совршен за да се одржи на појдовни пакети како на пример кеси, кутии, ткиво или приходи да додадете личен допир.Одлично за свадби, годишнина партии и роденден страни.Се облекуваат било коверт или пакет.Спецификација : Боја : Како слики shown Label броеви : 500 labels по roll Diameter : 1.5 Инчен/ 5cm Weight : 0.22 lb Perfect за : Мали Business Weddings Bake Sales Online Мало Shop Party Gift Scrapbooking Festival/Празник Sales Art & Craft Shipping/Плик Етикети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите