.

.

shamjina 500Pcs рачно изработени Ви Благодариме Пакување, Налепници Хартија Печати Labels 1cm/2.5 cm - Kraft

shamjina 500Pcs рачно изработени Ви Благодариме Пакување, Налепници Хартија Печати Labels 1cm/2.5 cm - Kraft

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

【Направи Посебни】- персонализираната налепница става слатка допир на специјален подарок што го направи за себе.Голема декоративни налепници за прилики како Бебе момчиња / Девојки и булчински Тушеви, Свадба, матура и бизнис настани. 【Етикета Налепници】 Круг Налепници карактеристики на зборови Ви Благодариме/ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.Додај мала ви благодариме за вашиот пакување, плик или меур mailer.Одлична плик sealer налепница ролни. 【Лесно да се Примени】- се отстранат Само љубов налепница од ролна и се држи насекаде.Тие може да се стави на повеќето чисти, суви површини како керамички или пластични. 【Висок Квалитет】- Секоја ви благодариме налепница е направен од висок квалитет на хартија, само лепило, стандард постојан лепило. 【Димензија】- 500pcs Лепило Етикети во Ролна, 2.5 инчен / 1 инчен дијаметар секоја етикета.Опис : - тоа со стил : тркалезна ви благодариме налепници. - 500 labels по тркалаат, доволно за вашето барање. - Печатени на висок квалитет на хартија со Благодарам(1 инч)/ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ЦЕЛ(2.5 инчен) зборови. - Додадете мала ви благодариме за вашиот пакување, плик или меур mailer.Одлична плик sealer налепница ролс - Погоден за прилики како Бебе момчиња / Девојки и булчински Тушеви, Свадба, матура и бизнис настани.Пакетот Вклучува : 1 Тркалаат Stickers Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. (1 инч = 25.4 mm)Производ во боја може да се разликува малку од она што се појавува онлајн поради следи разлики.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите