.

.

Велигден Налепници Велигден Тема Налепници се Тркалаат Bunny Само Лепило Декоративни Налепници за Подарок Кутии Плик 3.8 cm

Велигден Налепници Велигден Тема Налепници се Тркалаат Bunny Само Лепило Декоративни Налепници за Подарок Кутии

DEN 2392.80

Износ
Во продавницата.

Примена : Велигден налепница декорација може да се заглавени на името картички, плик, покана, чаши.Преносни : Нашиот Велигден bunny налепница е лесен и пренослив, погодно да се носат со.Материјал : самолепливи налепници се направени од хартија, не-токсични, еколошки и здрава безбедно да се користи.Лесен за Користење : Bunny налепница со себе лепило дизајн, кој е многу лесен за употреба, не алатките кои се потребни.Велигден Елементи : Велигден налепница тек со симпатична зајакот и брилијантни бои додава голема Велигден атмосфера.Опис : Оваа налепница се тркалаат содржи различни модели на зајаци, кои се полни со елементи на Велигденски симбол, добро за запечатување Велигденски подароци, подарок кеси, снек кеси како печат налепници или како награди за ставање во партијата и кеси, со забава и радост на младите луѓе.Забелешка : Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување.Пакет Including1 * Велигден налепница се тркалаат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите