.

.

Кралската Зелена Срцето Етикета Ролни за Подароци Обвива, Партија Услуги, и Кеси 19mm Розова Срца Налепница 3/4 инчи - 1200 Пакет

Кралската Зелена Срцето Етикета Ролни за Подароци Обвива, Партија Услуги, и Кеси 19mm Розова Срца Налепница

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Розова срцето налепници мерка 19mm.Боја на срцето налепница доаѓа на една ролна.Во овој пакет ќе добиете 1200 срцето налепници само лепило етикети во ролна.Срцето налепници labels совршен за користење во вашата уметност и занаети проекти.Срце облик налепници на располагање во многу бои.Срцето налепници ролни се совршени за scrapbooks, подарок кутии, уметност, занает проекти, подарок ознаки, празник картички и ви благодарам белешки.Срцето етикети се исто така голема како плик налепници за свадби, посебни прилики или било која страна покани.Идеален за плик фоки и партија ќе се сретне фоки и украси. ♥ НАПРАВЕНИ ВО САД ♥ Постојан лепило.Висок квалитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите