.

.

Среќен ноќта на Вештерките Тема-270 КОМПЈУТЕРИ ноќта на Вештерките Налепници,6 Дизајн Само Лепило Круг Етикета Налепници, ноќта на Вештерките Плик Печати Бонбони На?

Среќен ноќта на Вештерките Тема-270 КОМПЈУТЕРИ ноќта на Вештерките Налепници,6 Дизајн Само Лепило Круг Етикета

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Количина и големина : ќе се добие 270 парчиња ноќта на Вештерките налепници, 5 листови на налепници по пакет; Секој лист содржи 6 различни дизајни; Овие лица налепници се лесно да одговара на повеќето партија декорации и додатоци,одлична за вашата партија украсување,подароци виткањето,покана плик запечатување и така натаму.Квалитет на материјалот : Нашата ноќта на Вештерките налепници се направени од copperplate хартија; површината на моделот е јасно и сјајна и назад со самолепливи ленти; Тие имаат квалитет лепило функција која ги прави да се држи цврсто до било која површина,но лесно да лупам надвор без остатоци. 4)Широка примена : Овие ноќта на Вештерките налепница decals може да се примени на вашиот Halloween фотографии, партија покани,честитки,или како ноќта на Вештерките подарок етикета,чаша вино налепници,ноќта на Вештерките бонбони wrappers; Овие ноќта на Вештерките налепници се совршени за на Свадба партија услуги, карти, подарок кутии, лекување кеси, играчки и занаети.Соодветна големина : Секој налепница мерки 0.75 инчен дијаметар, соодветна големина за да се печат работи и додадете убаво декорација на допир, фитинг за чоколадо варењето, ги Красат мини бонбони, шише за вода капаци, партија услуги, во корист кутии, плик печат, и повеќе. 1)Количина и големина : ќе се добие 270 парчиња ноќта на Вештерките налепници, 5 листови на налепници по пакет; Секој лист содржи 6 различни дизајни; Овие лица налепници се лесно да одговара на повеќето партија декорации и додатоци,одлична за вашата партија украсување,подароци виткањето,покана плик запечатување и така натаму.Широка примена : Овие ноќта на Вештерките налепница decals може да се примени на вашиот Halloween фотографии, партија покани,честитки,или како ноќта на Вештерките подарок етикета,чаша вино налепници,ноќта на Вештерките бонбони wrappers; Овие ноќта на Вештерките налепници се совршени за на Свадба партија услуги, карти, подарок кутии, лекување кеси, играчки и занаети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите