.

.

Нордиските Чиста 20x30x1 Чисто Зелени Плус Јаглерод AC Печка Филтри за Воздух 6 Pack

Нордиските Чиста 20x30x1 Чисто Зелени Плус Јаглерод AC Печка Филтри за Воздух 6 Pack

DEN 2323.44

Износ
Во продавницата.

Сите Нордиски Чиста филтри за воздух се electrostatically обвинет за максимална ефикасност. Воздух Филтер Медиуми е рециклиран поп шишиња и може да се рециклираат повторно, во зависност од вашиот рециклирање објект.Три начини Чисто Зелена е чисто зелени! 1.Филтер медиуми е изведен од рециклирани поп шишиња и надворешниот рамка е пијалаци одбор направени од рециклирани производи од хартија, затоа што земјата пријателски.Вистинската Големина на Филтер за Воздух : 19 3/4 x 29 x 3/4 3/4 (19.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите