.

.

K&N 20x25x1 Филтер за Воздух, Merv 11, Мие Филтер за Воздух & 16x20x1 Филтер за Воздух, Merv 11, Мие Филтер за Воздух, Последниот Печка Филтер Некогаш Ќе се Купи, Дишат Безбедно Дома и

K&N 20x25x1 Филтер за Воздух, Merv 11, Мие Филтер за Воздух & 16x20x1 Филтер за Воздух, Merv 11, Мие Филтер

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

ПОСЛЕДНИОТ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ НЕКОГАШ ЌЕ се КУПИ : Мие печка филтер за долгорочна дома HVAC филтер заштеди.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : Спаси $30 годишно со обновливи филтер за воздух во споредба со еднократна употреба, едно време се користат филтри.ДИРЕКТНА ЗАМЕНА : AC филтер со цел да се вклопи директно во вашиот филтер да се регистрирате.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : да се Отстрани филтер, ќе се применуваат K&N HVAC филтер за почиста, исплакнете со низок притисок црево, нека филтер сува, се врати филтер за домување.ПОСЛЕДНИОТ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ НЕКОГАШ ЌЕ се КУПИ : Мие печка филтер за долгорочна дома HVAC филтер заштеди.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : Спаси $30 годишно со обновливи филтер за воздух во споредба со еднократна употреба, едно време се користат филтри.ДИРЕКТНА ЗАМЕНА : AC филтер со цел да се вклопи директно во вашиот филтер да се регистрирате.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : да се Отстрани филтер, ќе се применуваат K&N HVAC филтер за почиста, исплакнете со низок притисок црево, нека филтер сува, се врати филтер за домување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите