.

.

Сет од 3 Seweryn Маринирана Печурка Porcini Жолта Chanterelle Bay Bolete во Тегла 10.58 мл /300g

Сет од 3 Seweryn Маринирана Печурка Porcini Жолта Chanterelle Bay Bolete во Тегла 10.58 мл /300g

DEN 815.76

Износ
Во продавницата.

Сет од 3 Seweryn Маринирана Печурка Porcini Жолта Chanterelle Bay Bolete во Тегла 10.58 мл /300g.Ние нудиме само со највисок квалитет печурки од полски шуми.БРЗА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ !!!.Најдобар квалитет и премиум вкус вегетаријанци не ГМО глутен слободни.Највисок квалитет на производи е апсолутна обврска за нас.Ние постојано се грижи за најситни детали, додека континуирано подобрување на процесот на обработка.Континуирано следење на печурки-производител со сертификат Бр 1824 за обработка и пакување на печурки обезбедува висок квалитет на нашите производи.Секој производ е сертифициран.FHU "SEWERYN" Марек Seweryn доби "Сертификат на полскиот сертификати за своите производи, како и имплементиран HACCP.Маринирана печурка во тегла совршен за салати или како гарнитури.С.H.U. "SEWERYN" Марек Seweryn се вклучени во купување, преработка и продажба на печурки.Тоа е компанија со долга семејни традиции.Mushrooming во Seweryn семејството е традиција одгледува за идните генерации.Наша специјалност е high-end сушени печурки.Се започна со пра-пра-пра-ти кои речиси 100 години бил купување и продажба на печурки.Тој ги купи сите над Полска, добивање на најголемите количини од нив – како што ние го правиме денес – од шумите се наоѓа во јужниот дел на Полска.Главните корисници на пра-дедо производи беа мали продавници, тезги и ресторани, и нивниот транспорт се одржа со комбе или воз.Продажба на сушени печурки денес Оперативни за повеќе од 20 години, "SEWERYN" е модерна компанија со свои технолошки и транспорт на објекти, набавка сушени печурки за да се клиенти и од земјата и од странство.Како продуцент на сушени печурки, ние се подготват печурки кои ги исполнуваат клиентот очекувања и барања.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите