.

.

CRAWFORD PROD DIV НА JARDEN БЕЗБЕДНОСТ 18150 1/2 Крива Колче Кука, 1/8-Инчни, 8-Пакет

CRAWFORD PROD DIV НА JARDEN БЕЗБЕДНОСТ 18150 1/2 Крива Колче Кука, 1/8-Инчни, 8-Пакет

DEN 114.00

Износ
Во продавницата.

Одговара на двете 1/8" и 1/4" pegboard.Патентирана колче брави се задржи колче куките од падне ѕидот.Може да се отстрани лесно кога се преселиш кука 1/8" колче куки 8 по картичка. 1/2" криви кука со колче за заклучување. 8 Pack, 1/8" Колче Кука, 1/2" Криви Кука, Carded.Одговара на двете 1/8" и 1/4" pegboard 1/2" криви кука со колче заклучување Патентиран колче брави се задржи колче куките од падне ѕидот, но може да се отстрани лесно кога се преселиш кука 1/8" колче куки 8 по картичка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите