.

.

AKOZLIN Патување Пеглање Одбор 23.6 L x 14W x 7H Масата за Пеглање Облека Tabletop Пеглање Одбор со Фиксна Ракав Tabletop Виткање Нозе Виткање Пеглање Одбор со Памук Маска

AKOZLIN Патување Пеглање Одбор 23.6 L x 14W x 7H Масата за Пеглање Облека Tabletop Пеглање Одбор со Фиксна

DEN 1031.76

Износ
Во продавницата.

????Со Фиксни Ракав.На виткање Маса врвот пеглање одбор се вклопува во мали места, неверојатен Простор за заштеда на дизајн. ????Отстранлив Не-пропадна нозе заштита на контра блузи. ????Идеален за шиење/занает соби или мал, затворен простор, каде што просторот за складирање е ограничен. ????Виткање tabletop пеглање одбор се вклопува во мали места, неверојатен простор за заштеда на дизајн.AKOZLIN Пеглање-Одбор-Сиво-Челик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите