.

.

TJ.MOREE Пеглање Одбор Ги Ѕид - Перење Соба Оркестарот Железо и Пеглање Одбор Носителот, Метал Ѕид со Големи Складирање Црна Дрвени База Кошница и Отстранлив Куки,Темно

TJ.MOREE Пеглање Одбор Ги Ѕид - Перење Соба Оркестарот Железо и Пеглање Одбор Носителот, Метал Ѕид со Големи

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

ПЕРАЛНА ПРОСТОР-SAVER : Организирање сè на едно место; дрвени-база пространа кошница држи вашиот железо, скроб и спреј шише совршено. 2 долго метални куки може да се откажам вашиот пеглање одбор : погоден за Т-обликувани нозе одбор.ЗДРАВ И СТИЛСКИ : TJ.MOREE пеглање одбор ги вклучува природен дрвен елемент во неговата функционална кошница.Истовремено обезбедување зачувани ставки се безбедни, тоа создава селски уште модерен стил.РАЗНОВРСНА НОСИТЕЛОТ : Ова носителот не само што се вклопува во вашиот перална, нови простории или шиење простор за складирање на облека пеглање додатоци, тоа е исто така соодветен за вашата бања или спалната соба за да се задржи секојдневните работи организирано и достапни.ДИМЕНЗИИ И ВЧИТУВАЊЕ : кошница е употребливи внатрешниот простор е 12.2" x 5.7" x 2.56".По инсталацијата, на висина на куките под кошот е 7".Целиот кошница поддржува до 30lbs на телесната тежина.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : железо caddy доаѓа во целост составени; само висат на монтажни куки на кошница и се качи на целата железо caddy на ѕидот.Хардвер е вклучена, инсталација трае само 5 минути.Пеглање Одбор На Носителот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите