.

.

Гроздобер Стил Чашката, со Гравирање Шема, Цинк Легура Полирање Процес, Табела Декорација Goblet

Гроздобер Стил Чашката, со Гравирање Шема, Цинк Легура Полирање Процес, Табела Декорација Goblet

DEN 386.16

Износ
Во продавницата.

Широка Примена : Оваа "чашката" не е само чаша за пиење, но повеќе за бар, ресторан и дома декорација, итн.Гроздобер Стил : Ова чан карактеристики гроздобер стил и сјајна површина, кој изгледа домот и фаќање на око во различни прилика.Цинк Легура : Оваа "чашката" е направен од премиум цинк легура материјал, со полирање процес, кој е здрав и многу издржливи.Идеален Подарок : Оваа "чашката" со парична казна изработка е идеална и исклучителен подарок за вашите пријатели, колеги и семејството.Гравирање Шема : Овој "чашката" донесува гравирање цвет шема и embossment дизајн, создавајќи гроздобер амбиент за вашата партија.Функција : 1. Цинк Легура : Оваа "чашката" е направен од премиум цинк легура материјал, со полирање процес, кој е здрав и многу издржливи.2. Гроздобер Стил : Ова чан карактеристики гроздобер стил и сјајна површина, кој изгледа домот и фаќање на око во различни прилика.3. Гравирање Шема : Овој "чашката" донесува гравирање цвет шема и embossment дизајн, создавајќи гроздобер амбиент за вашата партија.4. Широка Примена : Оваа "чашката" не е само чаша за пиење, но повеќе за бар, ресторан и дома декорација, итн.5. Идеален Подарок : Оваа "чашката" со парична казна изработка е идеална и исклучителен подарок за вашите пријатели, колеги и семејството.Спецификација : Предмет Тип : Chalice Material : Цинк Alloy Use : Погоден за Давање Подароци, Табела Декорација, Etc Product Големина : Прибл. 11.2 x 6cm / 4.41 x 2.36 во Пакет Листа : 1 x Chalice.

Параметрите на производот

Item Type:
Chalice
Material:
Zinc Alloy
Use:
Suitable for Gifts Giving, Table Decoration, Etc
Product Size:
Approx. 11.2 x 6cm / 4.41 x 2.36in
Package List:
1 xChalice :

Им се допаѓа и на купувачите