.

.

Хинап Се Организираат Три Торба Оникс Сет За Собирање, Сива Маса, Една Големина

Хинап Се Организираат Три Торба Оникс Сет За Собирање, Сива Маса, Една Големина

DEN 718.80

Износ
Во продавницата.

Организација : 1 zippered главната преграда во секоја коцка.Ткаенини : Тефлон третирани надворешноста се противи на дамки.Бенефиции : Медал хардвер; Двојна патентите; Мрежа панели на врвот.Димензии : Мал : 4.5"W x 4.5"H x 1.5"Г; Медиум : 5"W x 5"H x 7"D; Голем : 10"W x 6"H x 3"D. Машина перат.Воведување на најновата во нашата Хинап арсенал на додатоци : Бидат Организирани!!Овој сет содржи три различни големина организатор кеси дизајниран да се направи вашиот пакување живот сон.Надворешниот мрежа панели ќе ви овозможи лесно да се види она што е внатре.На пациентот етикети на кеси ги направи супер лесно да го зграби додека минималистички дизајн ви овозможува да ги зачувате стан, кога не е во употреба.Ќе падне во љубов со две-начин zippered отворање и колку е лесно тоа го прави пакување и добивање совршено се вклопуваат!Бидат Организирани во собата е совршен за организирање на внатрешноста на вашиот Ѕвезди и Ѕвезди додека патуваат, или само за дополнителни прегради во вашата дневна пелена торба.На средни парче дури беше дизајниран да се вклопуваат во вашата B. F. F. (сериозно, ние мислиме дека за сè!) Сите Хинап објекти што доаѓаат со Живот Ограничена Гаранција против производствени дефекти кога набавува од Овластен Хинап Дилер.Основана во 2005 година, Хинап е Јужна Калифорнија компанија која се користи науката, стил и став да се создаде пелена кеси, purses и други луксузни додатоци.Хинап assimilated најнапредна технологија можно да се создаде стилски и интелигентен производ линија, тоа е незаменлива во индустријата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите