.

.

LORVIES Уникатен Блаже Оган Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Уникатен Блаже Оган Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

DEN 1031.76

Износ
Во продавницата.

Водоотпорен Оксфорд ткаенина може да биде многу добро да се спречи инвазијата на дамки, да ги задржи на пакет изгледаат уредно и хигиенски.Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.Можете да ставите шише млеко, шише за вода, облека, пелена, крпа итн.Што и ти и бебето се планирани за тој ден, бидете сигурни дека ова бебе пелена торба доаѓа со вас.Овој сестран ранец е направена од отпорен на вода.Оваа пелена торба може да се носи 2 начини.За on-the-go мајки, & татковци слично, патување, продавница, прошетка, и работа удобно користење на 1 торба за сите ваши потреби.Factional Прегради Двојно Патент Врвот, Ракување, Двојно-Рамо Појаси.Muti-функција & Погодно : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Еден Голем главната преграда, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.8"*14" (за 27*19.Ќе ви се допаднат леснотијата со која можете да ги транспорт овој пелена торба — тоа е ранец ремени, па можете да го носат на грб, на рамо, рака да го носат преку рамото како tote кеса и се справува со тоа да се задржи во рака.Ранец е дебела, прилагодлив ремени помогне да се дистрибуираат тежина рамномерно за удобно се вклопуваат.Го Носат На Пелена Торба е се што треба да понесете со вас без разлика дали сте за еден ден патување или за долго патување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите