.

.

Овошје слика Жените Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

Овошје слика Жените Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

DEN 983.76

Износ
Во продавницата.

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10.8 W x 14 H Инчи, Само 1.Добра Услуга : Ако Имате Било Која Цел Или Проблеми Со Квалитетот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволни Решение.Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Елегантен И Погоден За Многу Прилика Како И Шопинг, Патување И Сл.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете слободно да го организираме и да се стави на млеко и шишиња со вода, облека, пелени, влошки и други потреби во посебна џебови Мулти-џеб Дизајн, Донесе Двојно Патент Дизајн, се Чувствуваат Удобно И Мазна Кога Ќе го Лизгачот.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.6 lb, Лесни.Чиста Лесно : На Spills Може Да Биде Суспендиран За Исклучување Лесно. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста。.8 x е 36,5 CM, Содржи : 1 Главни Капацитет на Кеса,2 Странични воздушни Перници,1 Пред Патент Џеб,4 Мали Џебови Внатре Голем капацитет и мулти-џебови дизајн чувајте ги вашите essentials во ултра-организиран начин. 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн.Нашата Мулти-Функционални Пелена Торба Ранец Може да им Помогне на Новите Татко & Мајка ми Родителството го олесни Животот И да ги Задоволи.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите