.

.

Пелена Торба Ранец, Boho Панк Црвена и Зелена Черепот на Главата Преносни Голем Капацитет Патување Nappy Торба за Мама Тато

Пелена Торба Ранец, Boho Панк Црвена и Зелена Черепот на Главата Преносни Голем Капацитет Патување Nappy Торба

DEN 1007.76

Износ
Во продавницата.

Dual патент, лесно да се работи во или надвор.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста, Мулти-Џеб Дизајн Чувајте ги Вашите Сите Работи Организирани, Оптимизација На Внатрешниот Простор.Нашите Пелена Бебе Кеса, Помага Да Го Направите Вашиот Родителски Живот Полесно. Издржливи Ткаенини : Направен од премиум twill ткаенина, абразија-отпорни, дамка-отпорни, и солза-отпорни.8 x е 36,5 СМ, се доволно големи за да се носат некои потребни работи, да ги задржи сите работи организирани. Тежина : Само 1.Ако Не Се Чувствува Заморен, Тоа Исто Така Може Да Висат На Шетач.Прилично Модели Додадете Повеќе Свежина На Родителски Живот, Модерен и Стилски!Опис На Производот : 1. 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн. Голем капацитет и мулти-џебови дизајн чувајте ги вашите essentials во ултра-организиран начин.6 lb, лесен, удобен за извршување кога сте надвор со вашето бебе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите