.

.

грч Жените Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

грч Жените Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

DEN 983.76

Износ
Во продавницата.

Повод : Патување, Отворено, Кампување, Шопинг И Така Натаму.Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Елегантен И Погоден За Многу Прилика Како И Шопинг, Патување И Сл. 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10.Прилагодување На Прилагодливи Рамо, Рака За Да Одговара На Вашето Тело. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн.8 W x 14 H Инчи / 27 x 19.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите