.

.

LORVIES Elk Главата со Цвеќе Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Elk Главата со Цвеќе Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

DEN 1031.76

Износ
Во продавницата.

Го Носат На Пелена Торба е се што треба да понесете со вас без разлика дали сте за еден ден патување или за долго патување.Ранец е дебела, прилагодлив ремени помогне да се дистрибуираат тежина рамномерно за удобно се вклопуваат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите