.

.

Smirk Ајкула Печатени Пелена Торба Бебе Bagpack Nappy Кеси Водоотпорен Патна Торба За Мама и Тато

Smirk Ајкула Печатени Пелена Торба Бебе Bagpack Nappy Кеси Водоотпорен Патна Торба За Мама и Тато

DEN 1295.76

Износ
Во продавницата.

Печати на враќање превозот етикета.Дизајн на Торба : Нашите смешни торба дизајн со моделот печатени на вреќа и посебен оддел за чување на различни bay предмети. 100% Полиестер.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Направени во САД или Увезуваат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Голем Капацитет : Топ поштенски затворање дизајн,лесно да се продавница и да потрае,пространа и независни шише областа на дизајнот,поудобно да usemulti џебови со доволно простор за сите ваши работи,вклучувајќи старечки шише,пелена,ткиво хартија,бебе облека итн.Бебе-Торба Унисекс Материјал : полиестер, Водоотпорен материјал.Патент затворање.7 x 7 инчи (L x H x W).Бебе кеса Димензии : 11 х 15.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Голем Капацитет Мултифункционален Nappy Кеси Водоотпорен Бебе-Торба Патување Назад Пакет за Унисекс Мама и Тато карактеристики со смешни шема печатени на секоја торба.Пелена Торба Ранец Печати Шема По продажба на Гаранција : Ние сме уверени за печатење пелена рамо кеси,ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања во врска со нашата симпатична бебе-торба.Дизајниран со главен капацитет џеб,од страна на џеб,пред патент џеб,мала кутија за складирање,мулти џеб дизајн.Ова е една multifuctional торба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печатени бебе-торба за момчиња и девојки е со голем капацитет,може да се соберат широк спектар на предмети потребни за да одат надвор на отворено и патување.Тоа е една симпатична торба,кул пелена торба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите