.

.

Жолта Круна Сино Персоналните Пелена Торба Мулти-Функција Ранец Nappy Торба Патување DayPack за Унисекс

Жолта Круна Сино Персоналните Пелена Торба Мулти-Функција Ранец Nappy Торба Патување DayPack за Унисекс

DEN 1002.96

Износ
Во продавницата.

♥Големини : Совршен ранец големина 10.♥Мулти-функција : функција Мулти ранци се погодни за многу наврати.Патент затворање овозможува лесно да се отвораат и затвораат.На отклонување на рамо ремени и рачки се потврдени така што тие не ќе биде лесно да се раскинат. ♥Внимателен Подарок : Прилагодено подарок покажува колку ти е гајле.Имаат се што ви треба додека сте во движење со вашиот малку еден. ♥Структура : Нашата пелена торба е мултифункционален ранец со голем капацитет и повеќе џебови кои обезбедуваат независни простор да ги чувате вашите предмети од cluttering нагоре.Поместена назад и прилагодливи рамо ремени за ултра удобност и стабилност.♥Персоналните Име Мулти-функција Ранец/Пелена Knapsack /Tote Торба.На ранец може да се користи како пелена торба,пелена tote торба,го ранец,пелена торба,детската торба,шопинг торба и туристички ранец,погодна за речиси сите активности на отворено,без разлика дали е ден или патување.Пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите