.

.

bumGenius Обновливи Пелена Pail Лагер - 26 x 30 - Одговара на Повеќето Кофи (Jolly)

bumGenius Обновливи Пелена Pail Лагер - 26 x 30 - Одговара на Повеќето Кофи (Jolly)

DEN 478.80

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Ламинат Полиестер.Произведено во САД и Увезени.Направени од PUL (Ламинирано Полиестер).Течење-отпорни и го задржува мириси и влага во.Компатибилен со повеќето пелена кофи.Димензии : 26" x 30".Заштедите пари : купи 2 bum Genius Pail Облоги за целосна перење ротација.Еко-пријателски, обновливи и издржливи.Измијте се со вашиот пелени.Чувајте ги вашите пелена pail чисти со bum Genius Pail Лагер.Еластичен врвот бенд помага да се одржи на лагер во место околу врвот на вашиот пелена pail.Pail облоги се одличен начин да ги зачувате вашите валкани пелени и за обновливи брише додека перење ден, а потоа само се фрли во со вашиот товар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите