.

.

3M 4004 0.5 x 1-25 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, 200 Volts Dielectric Сила, 1 Должина, 0.5 Width (Пакување од 25)

3M 4004 0.5 x 1-25 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, 200 Volts Dielectric Сила, 1 Должина, 0.5

DEN 1778.40

Износ
Во продавницата.

Обично се користи за внатрешни работи знак и nameplate монтажа.Висок стриже сила.Conformable пена конструкција за нерегуларни и неусогласеноста на супстрати.Најдобро одговара за внатрешни работи апликација или затскриена надворешна апликација.Изградени со висок степен на преработка и материјали во согласност сигурност и изградба на квалитетот. 3 M 4004 Лента е природна боја двојно обложени уретан пена лента.Изградени со conformable уретан пена превозникот, оваа лента се постигнува одлични сврзување дури и кога малку неправилни или неусогласеноста на супстрати се присутни.На оваа лента се карактеризира со висок стриже сила гума лепило и е најдобро одговара за внатрешна и заминаа надворешна апликација.Опис На Производот : .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите