.

.

Printique Висока Густина Speckled Пена Ролери за Вежбање, физикална Терапија, Мускулите Масажа, Јога, и се Протега

Printique Висока Густина Speckled Пена Ролери за Вежбање, физикална Терапија, Мускулите Масажа, Јога, и се

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

✓ Лесни Пена Ролери дека мерките 12, 24, или 36 инчи.Доаѓа во црна, speckeld, и тркалезна форма. ✓ Совршен за јога, пилатес, тренинг, и мускулите терапија.Секој еден може да го користи тоа. ✓ Одржува обликот по умерени до тешки употреба.Тоа е идеален за било која телото форма. ✓ Пена Ролки се совршени за пост тренингот се протега.Го зголемуваат протокот на крв и кислород во ткивото. ✓ Направена со трајни материјали кои ќе траат со години.Пена Ролки се најдобри обука и мускулите терапија алатка за вашиот дом теретана или во фитнес центар.Можете да ги користите за јога, пилатес, остварување, како и неколку медицински апарати.Направени од висока густина материјали за одржување на цврстина и стабилност, и за водење на лесна тежина, па така лесно да се чисти и транспорт.За умерена до тешка употреба, без да се губи својата форма.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите