.

.

Непобедлива Фитнес Пена Ролери Поставени Вежби, Јога & Истегнување, Тренингот Опрема - Физикална Терапија За Обновување, Длабоко Во Мускулното Ткиво Масажа - Активи

Непобедлива Фитнес Пена Ролери Поставени Вежби, Јога & Истегнување, Тренингот Опрема - Физикална Терапија За

DEN 695.28

Износ
Во продавницата.

Пена Ролери Сет : Заврши со 12-инчен пена ролери, 16-инчен мускулите ролери стап, 2 масажа топката видови, и 3 отпор бендови се протега рака.Обезбедува длабока ткиво масажа за утеха и олеснување.Мускулите Поддршка : Цели мускулите области и активирањето на поени за брз олеснување.Таа промовира назад и бутните мускули олеснување, медиумите болно и тесни мускулни јазли, ги ублажува болката од нозе, раце, телиња, и повеќе.Брзо Обновување : Поддржува физичка терапија со вежби и забрзува повреда обновување.Нашите вежба во собата е крајната комплет одлична за терапија рехабилитација, од искинати лигаменти на мускулите sprains.Повеќенаменски Терапија Сет : Одлично за почетници, физички терапевти, тренери, и обучени спортисти!Таа поддржува повеќе тренинг рутини и за само-myofascial ослободување, јога, пилатес, и повеќе.Мора да се Има Essentials : Направете вашиот дом салата додатоци или добредојдовте релаксација на вашите дневни рутински со нашите пена ролери сет!Кликнете "Додај во Кошничката" сега и се одличен прилог на вашиот скривам на тренингот опрема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите