.

.

Savoy Куќа 7-100-3-53 Shelby 3-Светло Pendant (23 W x 12H)

Savoy Куќа 7-100-3-53 Shelby 3-Светло Pendant (23 W x 12H)

DEN 16752.00

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.На напнат, starburst стил Savoy Куќа Shelby 3-светло pendant е завршена во Сребрена Патина за современа трепет и сјај.Производ На Дизајн Стил : Преодни.Крај : Сребро Патина.Blubs Не Се Вклучени. 1 Година На Производство Гаранција.Alluring, пронаоѓа и сосема уникатна, на Shelby pendant од Savoy Куќа е подготвена да благодат вашиот дом со елегантен, сигурен стил.Еден бенд на сребро патина заврши метал, delicately crimped околу својата турнеја за интригантна димензија, е сјајна ѕвезда на овој едноставен, но впечатлива современите светлосни тела.Соодветни за речиси секое место во домот, тоа е пауза од традиција во кујната и јадење соби, и добредојдовте изненадување како спална соба или влез осветлување.Компатибилен со преодни и во средината век модерните ентериери, на Shelby pendant светлина е исто така добра за спарување со спротивставени метали како бронза кабинет хардвер и ѕид уметност лесно да се постигне денес е популарен мешани метал украсување тренд.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите